.

.

●Зачувај Повеќе●Лесна Младинска Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса И Продолжување На Косата Со Плетена Коса #3 8 22 16+16 Инч

●Зачувај Повеќе●Лесна Младинска Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса И Продолжување На Косата Со Плетена Коса 3 8 22 16+16 Инч

DEN 472.00

Пристапност
Залиха

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе!. Вистинска реми човечка коса : ветуваме дека лесно продолжување на косата е направено од вистинска човечка коса. Тоа е природно, меко и удобно. Може да биде обоен за да одговара и завиткан во прекрасна фризура.Температурата е подобра под 180€ при загревање.Тие би можеле да траат 2-3 месеци со добра грижа. Лесно за чистење и нега-потребно Е само малку благ шампон и регенератор за коса, потоа измијте со топла вода, а потоа во рамниот комплет за крпи, оставете ги да се исушат природно, не предлагаме да го исушиме и да го носиме кога спиеме. Дебели од врвот до дното : Лесно продолжување на косата е дебелина, две пакувања за тенка коса. Во истиот грам, продолжувањето на косата е подебело кога должината на косата е кратка. ●100% Вистинска Реми Човечка Коса●Лесното Продолжување На Човечката Коса Со Микро Јамка Е целосно направено од вистинска врвна човечка коса, и исто како и вашата коса.

Параметри на производот

Слична стока