.

.

Додатоци за накит за накит рачно изработени коса DIY метални украси додатоци за возрасни додатоци за коса

Додатоци за накит за накит рачно изработени коса DIY метални украси додатоци за возрасни додатоци за коса

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

20 x Алуминиумски прстен додатоци за коса Тип на проект : Алуминиумски прстен додатоци за коса. Предности-Овие монистра имаат убави обрасци на површината, уникатни и уникатни и можат да бидат добро совпаѓани со разни предмети за да ги задоволат вашите основни потреби за декорација. Нашите плетенки јамки се флексибилни и затегнати и нема да и наштетат на вашата коса. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 20 x Алуминиумски прстен додатоци за коса. Тип на проект : Алуминиумски прстен додатоци за коса. Предности-Овие монистра имаат убави обрасци на површината, уникатни и уникатни и можат да бидат добро совпаѓани со разни предмети за да ги задоволат вашите основни потреби за декорација. Нашите плетенки јамки се флексибилни и затегнати и нема да и наштетат на вашата коса. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Тип на проект : Алуминиумски прстен додатоци за коса Метеријал : Алуминиумски вредности-Овие мониста имаат убави обрасци на површината, уникатни и уникатни и можат да бидат добро совпаѓани со разни предмети за да ги задоволат вашите основни потреби за декорација. Изработено од траен метал, има седум бои за вас Изберете, можете лесно да направите различни фризури.

Параметри на производот

Слична стока