.

.

Chanoc Kick Start Gear Shaft Ridle Gear за GY6 49cc 50cc скутер Moped 139qma 139qmb мотор

Chanoc Kick Start Gear Shaft Ridle Gear за GY6 49cc 50cc скутер Moped 139qma 139qmb мотор

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Погодно за Gy6 50cc скутер мопед Комплет за стартување на опрема за работа во мирување. 12 месеци гаранција. Контактирајте нè преку системска е -пошта за каква било загриженост. Погодно за Gy6 50cc скутер мопед. Комплет за стартување на опрема за работа во мирување. 12 месеци гаранција. Контактирајте нè преку системска е -пошта за каква било загриженост. Широко се користи за мотор 139 QMA и 139 QMB.

Параметри на производот

Слична стока