.

.

Океан Калифорнија Детски сунѓерски руно руно Худи - Детска качулка за бранови - шарена качулка за деца

Океан Калифорнија Детски сунѓерски руно руно Худи - Детска качулка за бранови - шарена качулка за деца

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Океан Калифорнија Детско сунѓерско руно худи не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Шарената худи за деца е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Оваа качулка е направена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (атлетски хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Худи на бранови на бранови е дизајнирана и печатена во Калифорнија.

Параметри на производот

Слична стока