.

.

ВАРОВИТЕ НА ПЕРТ И КОМПАНИЈА РЕБИЕ ПУЛОВЕР ВАР, XL

ВАРОВИТЕ НА ПЕРТ И КОМПАНИЈА РЕБИЕ ПУЛОВЕР ВАР, XL

DEN 797.92

Пристапност
Залиха

50/50 памук/поли руно Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Нема цртеж на Худ. Поставени ракави. Prontеб на предната торбичка. 7,8-унца, 50/50 памук/поли руно; Двоен-поставен аспиратор, поставени ракави и џеб за пригушувач. Големини на млади : XS (2-4), S (6-8), M (10-12), L (14-16), XL (18-20).

Параметри на производот

Слична стока