.

.

Колумбија детска вилушка поток со долг ракав

Колумбија детска вилушка поток со долг ракав

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Омни-сенка UPF 50 Заштита на сонце. Омни-Вик ја повлекува влагата од телото, така што потта може брзо да испари. Јамки со палецот (не се достапни кај големина на новороденче или дете). Омни-сенка UPF 50 Заштита на сонце. Омни-Вик ја повлекува влагата од телото, така што потта може брзо да испари. Јамки со палецот (не се достапни кај големина на новороденче или дете). Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.

Параметри на производот

Слична стока