.

.

Нова Ставка YOUTHЕ ЛАУДЕР МЛАДИНСКА РОСА ЕДП СПРЕЈ 2.25 МЛ МЛАДИНСКА РОСА/SPRЕ ЛАУДЕР ЕДП СПРЕЈ 2.25 ОЗ

Нова Ставка YOUTHЕ ЛАУДЕР МЛАДИНСКА РОСА ЕДП СПРЕЈ 2.25 МЛ МЛАДИНСКА РОСА/SPRЕ ЛАУДЕР ЕДП СПРЕЈ 2.25 ОЗ

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Youthе Лаудер Млади Роса Парфем Спреј За Неа Ориентален Зачинет мирис за жени. Апсолутно волшебен парфем, со раскошни цвеќиња, богати зачини, скапоцени шуми. Младинската Роса е наречена еден од најсексапилните мириси некогаш создадени. Младинската Роса се препорачува како вечерен мирис. Youthе Лаудер Млади Роса Парфем Спреј За Неа. Ориентален Зачинет мирис за жени. Апсолутно волшебен парфем, со раскошни цвеќиња, богати зачини, скапоцени шуми. Младинската Роса е наречена еден од најсексапилните мириси некогаш создадени. Младинската Роса се препорачува како вечерен мирис. Овој извонреден парфем вешто ги спојува мирисите на портокал, праска и јасмин, создавајќи романтична арома. Со навестувања на каранфилче и јасмин, куќата Наeeе Лаудер создаде елегантен мирис.

Параметри на производот

Слична стока