.

.

Кувенкив Модерни Столици За Акцент, Столче За Клубови За Украсување На Нокти,Столче За Софа Од Ленена Ткаенина,Тапацирана Тафтувана Фотелја Со Копчиња, Стол За Чит?

Кувенкив Модерни Столици За Акцент, Столче За Клубови За Украсување На Нокти,Столче За Софа Од Ленена Ткаенина,Тапацирана Тафтувана Фотелја Со

DEN 3472.00

Пристапност
Залиха

Quccent столчињата се изработени од печатена ткаенина со прилагодена цветна шема која додава уметнички допир на декорот на вашата соба и ја подобрува нејзината визуелна привлечност €Удобно q перницата на фотелјата е исполнета со сунѓер со висока густина, а густата перница ве тера да не се чувствувате уморни дури и откако ќе седите долго време. Навалениот потпирач за грб може совршено да се прилагоди на обликот на вашето тело и рамномерно да го распредели притисокот, дозволувајќи му на вашето тело да се опушти. ®Робусна и издржлива рамка од Тврдо Дрво обезбедува робусност на модерниот стол за акцент, нелизгачките ногарки од тврдо дрво го прават софата постабилна, можете да бидете сигурни дека ќе ја користите долго време. ●Сценарија за апликација + Овој стол За раце е погоден за многу сценарија, можете да го ставите во дневната соба, салонот, просторијата за игри, клубот, канцеларијата, накратко, овој стол за раце може да одговара на сите видови вселенска атмосфера.

Параметри на производот

Слична стока