.

.

n/А Табли И Вклучена Кабинет Со Складирање Модерен Декор Бела 43.3 x13, 8 x31, 5 МДФ

n/А Табли И Вклучена Кабинет Со Складирање Модерен Декор Бела 43.3 x13, 8 x31, 5 МДФ

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Создадете уреден дом со нашите елегантни табли! Тоа е вистинска декорација во вашиот дом. Оваа табла е изработена од МДФ, која е многу силна и издржлива. Со 2 фиоки и 2 полици, таблата обезбедува многу простор за складирање клучеви, бележници, пенкала и многу повеќе, како и други удари, добро организирани и на дофат. Големиот врв е идеален за мултимедијална опрема или украси за прикажување. Страничните плочи лесно се собираат. Опишете : Создадете уреден дом со нашите елегантни табли!Тоа е вистинска декорација во вашиот дом.Оваа табла е изработена од МДФ, која е многу силна и издржлива.Со 2 фиоки и 2 полици, таблата обезбедува многу простор за складирање клучеви, бележници, пенкала и многу повеќе, како и други удари, добро организирани и на дофат.Големиот врв е идеален за мултимедијална опрема или украси за прикажување. Страничните плочи лесно се собираат.Спецификацијабојка : Бело + Дрво Колорматеријал : Мдфдимензии : 43,3" х 13,8 "х 31,5" (В х Д х Х) со 2 фиоки и 2 полицизабележете : поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3см, дозволете 3-5г разлика во различни бои.

Параметри на производот

Слична стока