.

.

Хечовинен Модерен Кабинет За Суета За Бања Монтиран на 35 Инчи Со Двојна Врата, Едноставен Пловечки Кабинет За Мијалник Со Огледало За Суета Во Бањата, Сива, Сива, 35,4

Хечовинен Модерен Кабинет За Суета За Бања Монтиран на 35 Инчи Со Двојна Врата, Едноставен Пловечки Кабинет За Мијалник Со

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Еко Материјал : еколошки материјал од Иверица што се користи за да се направи суетата потрајна и поцврста; Лесен за чистење и отпорност на абење ●Лесно Склопување : Треба да се соберат самостојно, нежниот дизајн го олеснува составувањето; Малото тело вклучува максимално складирање. #Богат Простор : шик кабинетот располага со 2 врати, нудејќи простран простор за складирање за чување предмети во вашата бања.Врвот на кабинетот е идеален за поставување на мијалникот. земете Го : со овој кабинет за бања, можете да креирате и оптимално да користите дополнителен простор за складирање во бањата. Чистите линии и елегантниот дизајн го прават совршено да се вклопи во вашата бања.1 "ѕид монтирани бања суета кабинет; 35. Еко Материјал : еколошки материјал од Иверица што се користи за да се направи суетата потрајна и поцврста; Лесен за чистење и отпорност на абење. ●Лесно Склопување : Треба да се соберат самостојно, нежниот дизајн го олеснува составувањето; Малото тело вклучува максимално складирање. #Богат Простор : шик кабинетот располага со 2 врати, нудејќи простран простор за складирање за чување предмети во вашата бања.Врвот на кабинетот е идеален за поставување на мијалникот. земете Го : со овој кабинет за бања, можете да креирате и оптимално да користите дополнителен простор за складирање во бањата. Чистите линии и елегантниот дизајн го прават совршено да се вклопи во вашата бања.1 "ѕид монтирани бања суета кабинет; 35. Со овој стилски комплет мебел за бања, можете да создадете дополнителен простор за складирање на вашата бања со впечатлив, уреден изглед.

Параметри на производот

Слична стока