.

.

Термички чорапи на RealTree за мажи - 3 пакувања со голема тежина термичка екипа со чорапи - дебели изолирани чорапи, зимски додатоци за чизми

Термички чорапи на RealTree за мажи - 3 пакувања со голема тежина термичка екипа со чорапи - дебели изолирани чорапи, зимски додатоци

DEN 367.84

Пристапност
Залиха

53% полиестер, 20% памук, 14% волна, 11% акрилик, 2% спандекс Повлечете го затворањето. Подгответе се во стил и бидете подготвени да останете топло и удобно за време на екстремни активности на ладно време и ледени зимски температури. Целосна перница за целодневна удобност - Нашите термички чорапи за мажи се екстра топли чорапи што ќе ја регулираат температурата во чизмите, дури и кога ќе падне термометарот. Целосно перничето на ногата и ногата ви овозможува да шетате, да пешачите, да влегувате низ снег и да останете удобно да стоите цел ден. Нозете остануваат топло и суви, не се испотени - овие зимски чорапи за мажи се направени од 100% памук со целосно термичко амортизирање, нудејќи помека, посоодветна, алтернатива -пријателска алтернатива на машките чорапи за волна. Дизајниран со цвест на пети за удобност за вклопување на snugger и помалку ткаенина. Врвен избор на издржлив спортист - стилски, трајни изолирани дебели чорапи за мажи кои сакаат пешачење во фригидни услови и за посветени спортисти кои уживаат во лов, риболов, скијање, сноубординг и зимски активности на отворено во снегот, сијалицата, слабината, замрзнувачкиот дожд и леката време. Real Tree : Семејство, пријатели и на отворено - иноватор и лидер од светска класа во активната камо индустрија од 1980 -тите, Real Tree е посветен на животниот стил што поддржува надворешно, нашето наследство и потраги што сите ги сакаме. Придружете ни се додека ја продолжуваме традицијата, откопајќи нови и возбудливи производи што им овозможуваат на пешаците, ловците, рибарите и авантуристи на отворено да ги искористат своите искуства во дивината и дивиот свет. Од врв до прерии, преку мочуришта и низ шумски предели, термичките чорапи на Realtree ќе бидат сигурни дека нозете остануваат топли, суви и удобни цел ден. Изолиран чорап на екипажот со целосно перничиња со нозе и нога, тие се совршени за носење околу домот или со чизми за кампување со ладно време, патеки на отворено и зимски активности. Производство Карактеристики : 3 Пакет со голема тежина на екипажот одговара Преку Тери (100% памук) Целосна перница на нозете и нозете на нозете и пети за пети и пријателски за подигање на време, го подготвуваат перничето за удобност, спортско сино и портокалово дизајн ја надополнуваат вашата опрема за камо на Realtree и се совпаѓа со облека за ладно време за време на есенските и зимските месеци.

Параметри на производот

Слична стока