.

.

Ли Машка Екстремна Удобност Технички Карго Краток

Ли Машка Екстремна Удобност Технички Карго Краток

DEN 478.40

Пристапност
Залиха

97% Памук, 3% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. Рамен фронт, директно вклопување, товар краток. Одликувајќи се со еластичен појас со екстремна удобност и истегнување. Патент со затворање на копчињата и јамки на ременот. Два предни џебови, два задни џебови, два странични товарни џебови. Инсем : 10 инчи. Тип на специјална Големина : стандарден И Ткаат Тип : Ткаени. Исто како и нашиот основач, Х. Ли, нашата страст е да им помогнеме на луѓето да направат повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Параметри на производот

Слична стока