.

.

Елес машка шеснаесет од руно шорцеви, сина

Елес машка шеснаесет од руно шорцеви, сина

DEN 399.20

Пристапност
Залиха

80% памук, 20% Појестер Затворање на влечење. Свитките на Bossini Fleece од Елесе доаѓаат со отворени странични џебови и џеб од задниот дел од Велкро, во кој има брендирање надолу. Доаѓајќи во црна боја, овие шорцеви од пот спортуваат еластична половината на влечење.

Параметри на производот

Слична стока