.

.

Активно кратко кратко на планинска тврда облека, активен

Активно кратко кратко на планинска тврда облека, активен

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

97% најлон, 3% еластан Затворање на патент. Машинско миење ладно нежно, не бели, не силувајте суво ниско, отстранете го навремено, железо ниско, доколку е присутно, не железо за декорацијата. Издржлива најлонска ткаенина на истегнување. Нашата најпродавана, целодневна кратка ажурирана со активен ум што нуди уникатна комбинација на перформанси и стил. Неспоредливо вклопување, дизајн и разноврсност во ново атлетско вклопување што е за сè. Направено од ткаенина од Твил што е удобна, издржлива и има одлично истегнување. Нашата најпродавана, целодневна кратка ажурирана со активен ум што нуди уникатна комбинација на перформанси и стил. Неспоредливо вклопување, дизајн и разноврсност во ново атлетско вклопување што е за сè. Направено од ткаенина од Твил што е удобна, издржлива и има одлично истегнување.

Параметри на производот

Слична стока