.

.

Под оклопни машки оклопни џогери

Под оклопни машки оклопни џогери

DEN 616.00

Пристапност
Залиха

100% полиестер Повлечете го затворањето. Оклопното руно е лесна, дишење и истегнување за супериорна подвижност. Мекиот внатрешен слој стапици топлина за да ве задржи топло и удобно. Затегната еластична лента за половината со надворешен цртеж. Отворени џебови на раката и џеб за пад. Armour Fleece® е лесен, дишење и истегнување за супериорна подвижност. Мекиот внатрешен слој стапици топлина за да ве одржат топло и удобно. Заграден еластичен лента за половината со надворешен цртеж. Отворени џебови за рака и џеб од пад.

Параметри на производот

Слична стока