.

.

Бесплатно време за мажи на Адидас и чевли за спортска облека

Бесплатно време за мажи на Адидас и чевли за спортска облека

DEN 2224.48

Пристапност
Залиха

Гума ѓон Вратилото мери приближно тобило од лак. Удобно вклопување. Затворање на чипка. Оптимално вклопување. Технологија за адипенна за адипен. Дизајн инспириран од минатото што ги поздравува футуристичките елементи. Овие патики го откриваат стилот на доцните 90 -ти и почетокот на 2000 година во знакот на иновации. Структурата вградена во максимална ткаенина за мекост и гарантира насочена поддршка на излези и потпетици.

Параметри на производот

Слична стока