.

.

Wancafoke turtleneck долг ракав за мажи со лесен руно, наречен џемпер за џемпер, тенок фит термички кошули

Wancafoke turtleneck долг ракав за мажи со лесен руно, наречен џемпер за џемпер, тенок фит термички кошули

DEN 479.84

Пристапност
Залиха

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. 【Брзо размена на политики за размена и враќање】 Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата табела со големина прикажана на последната слика пред купувањето. Ако имате проблем во врска со нашите кошули со долги ракави со долги ракави, ве молиме слободно да ги известите прво, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. 【Лесна ткаенина и тенка постава за руно】 Ова е удобен и топол џемпер од желка што внатрешноста има многу тенко руно, е доволно да се носи како под слој за ладни температури. Одлична мешавина од полиестер ја прави оваа термичка кошула за мажи мека, без брчки и издржлива. Тенок вклопен врат на желка за мажи е истегнат, мазен и истегнат, без ограничувања на движењата. 【Дизајн на висок врат и еластични манжетни】 Високиот врат се вклопува одблизу, го блокира воздухот од поминување за да ве задржи топло додека е надвор. А јаката може да се повлече над носот и убаво да се склопува околу вратот. Кошулите за машка желка имаат еластични манжетни кои не се премногу тесни или забележливи, можете да ги повлечете до половина пат до подлактицата. 【Како што е случајно и деловно носење - тоа е многу разноврсна желка и добро се парови без разлика дали е облечена нагоре или надолу. Бидејќи мажите лесни желки е тенок фитинг, лесно е да се носи под кошула или џемпер или јакна.

Параметри на производот

Слична стока