.

.

Coofandy машки 2 пакувања во салата за вежбање Брзи суви бодибилдинг панталони Обука за тегови џогер со џеб со џеб

Coofandy машки 2 пакувања во салата за вежбање Брзи суви бодибилдинг панталони Обука за тегови џогер со џеб со џеб

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето. 【4-насока еластична ткаенина】-Атлетските шорцеви за машки пакувања се изработени од висококвалитетна лесна и 4-насочна ткаенина за истегнување со влага. Брзиот сув дизајн ви овозможува да останете ладни и удобни за вежбање во теретана или какви било активности. 【Класичен, но иновативен】- Лесните и дишените карактеристики ви носат поинакво искуство во спортски спортски спорт. Мажите за вежбање шорцеви се карактеризираат со еластична лента за половината со прилагодливо влечење за удобно вклопување, 2 странични џебови од патент ви помагаат да чувате мали работи кога вежбате, а еден џеб за заден патент обезбедува повеќе места за складирање. 【Соодветна собрание】-Можете да ги спарите овие машки салата шорцеви со врвови на резервоарот, маици или дуксери без ракави за тренинг, спортски состанок или секојдневно носење цел ден. 【Ocasion】- Машки боди-билдинг шорцеви се совршени за тренингот, теретана, трчање, џогирање, фитнес, боди-билдинг, кошарка, кревање тегови, сквотови, ланги, тенис, фудбал, спорт на отворено, пешачење, велосипедизам, вежбање, одмор, плажа, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов, риболов Надворешно слободно време или дневно секојдневно носење.

Параметри на производот

Слична стока