.

.

Ојоангл Машки Блок Во Боја Печатење Со Мечка Со Качулка Со Врвка За Влечење Дуксер Со Кратки Ракави Дуксер

Ојоангл Машки Блок Во Боја Печатење Со Мечка Со Качулка Со Врвка За Влечење Дуксер Со Кратки Ракави Дуксер

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенина : растеглива, мека, удобна и пријателска за кожата. Дизајн : краток ракав, качулка, цртан филм и печатење во боја, редовно вклопување, врвка за влечење. Повод : совршен за пролет, aut, училиште, работа, канцеларија, шопинг, заминување, викенд, одмор, патување, секојдневен живот или каква било секојдневна облека. Рачно перење или машинско перење во ладна вода. Големина : ве молиме погледнете ја табелата со големини како подолу (не големина). Табела со големини : МалРамо : 17,9", Должина : 26,8", Должина На Ракавот : 8,5", Биста : 41,7", Манжетна : 14,5", Должина На Бицепс : 15,7""/ Среден Ред Рамо : 18,5", Должина : 27,6", Должина На Ракавот : 8,7", Биста : 43,3", Манжетна : 15", Должина На Бицепс : 16,1"/ Голем Ред Рамо : 19.2", Должина : 28.3", Должина На Ракавот : 8.3", Манжетна : 15.6", Должина На Бицепс : 16.

Параметри на производот

Слична стока