.

.

Машки 511 Тенок Краток Прекин На леви

Машки 511 Тенок Краток Прекин На леви

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

70% Памук, 28% Лиоцел, 2% Еластан Затворање на патент. Машинско Перење. Чисти и едноставни тексас шорцеви. Меко, удобно чувство за раце. Тенок фит што удира веднаш над коленото. Моделот на сликата е 6'1 и носи 32 х 9 / 11. Нека нозете дишат малку. Ги направивме овие жан шорцеви со модерно, тенко, но не и слабо вклопување што ќе се комбинира со речиси се што е во вашата постава. И бидејќи удобноста е клучна, тие имаат меко чувство на рака и вистинска количина на истегнување. Уште подобро? Овие шорцеви се направени СО TENCEL_ Lyocell, меко влакно добиено од одржливо собрано дрво.

Параметри на производот

Слична стока