.

.

Кука &засилувач; Справи® Машки Пиво Може Островот Водат / Хибрид | 4-Насочен Водат | Перформанси Риболов Краток

Кука &засилувач; Справи® Машки Пиво Може Островот Водат / Хибрид | 4-Насочен Водат | Перформанси Риболов Краток

DEN 768.00

Пристапност
Залиха

85% Најлон, 15% Спандекс Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Машинско Перење. 89% Најлон 11% Спандекс. Пијалок Може Џеб, Технолошки Џеб, Длабоко Проширување На Предните Џебови, Патент Обезбедени Задниот Џеб. Удобност Страна-Еластична, Тунел Појас Петелки. 4-Насочна Растеглива Ткаена Технологија (Се протега Север-Југ и Исток-Запад). Не само рамка на умот, Пивото Може Островот е место на мапата. Сендвич помеѓу Интракоасталниот Воден Пат и Атлантскиот Океан Во Мајами, Флорида САД, чамци рандеву На Островот Пиво Може И Скара, пливаат и кажуваат шеги. Кука и Справи Пиво Може Островот 4-Начин водат риболов кратко доловува суштината на сите добри времиња искусни од страна на толку многу чамци во текот на толку многу години на оваа карпа во средината на заливот. Џебот за пиво може да се користи за чување на вашиот омилен пијалок, мобилен телефон, очила и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока