.

.

ФАШГУДИМ МАНСКИ ОБОЛУВАЕ ГОЛЕМИ И ТОЛНИ ЦЕЛОВНИ РАБОТНИ РОБЕ ДОЛГО БАГОБИ ЗА МАENЕ НА МАENИВОТ СВЕТСКИ ПАТ

ФАШГУДИМ МАНСКИ ОБОЛУВАЕ ГОЛЕМИ И ТОЛНИ ЦЕЛОВНИ РАБОТНИ РОБЕ ДОЛГО БАГОБИ ЗА МАENЕ НА МАENИВОТ СВЕТСКИ ПАТ

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

100% полиестер Затворање на вратоврска. 【Целосна должина Голема и висока бањарка】 ФАШГУДИМ машката облека од руно е направена од 100% полиестер, таа е лесна и топла, должината се движи помеѓу 57 и 59 инчи, што може да го изолира вашето тело од зимското студ и совршено за грицкање пред спиење или да се забавувате низ куќата. 【Две големи предни џебови】 Оваа голема и висока облека од руно за мажи има одлични џебови од секоја страна кои се совршени за чување на вашиот мобилен телефон, клучеви, отвор за шише со пиво, далечински управувач со ТВ или други потреби. Можете исто така да ги користите овие две џебови за да ги загреете рацете во зима, многу удобен и практичен. 【Внатрешно и надворешно затворање на врските】 Облеките за машка руно од фашгудим имаат врски со ремени внатре и отстранливи врски на ременот надвор за да спречат да се лизгаат бањарките на вашите мажи кога ќе легнете или ќе седнете. Може да обезбеди подобра заштита на вашата приватност, така што не треба да се грижите за какви било активности. 【Вакуум запечатено пакување】 За да се намали отпадот на пакувањето, подобро да Пакувајте, за подобро ослободување на овие брчки, ве молиме едноставно фрлете ја облеката од машка руно во фен, заедно со влажна крпа и гледајте како исчезнуваат брчките. 【Лесна грижа】 Машината што се пее. Ве молиме, измијте ја машката долга облека во студ со како бои. Ве молиме, исушете се на тивок оган, не бели, не исушете чисто. Сите прашања ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Мека, топла и лесна ткаенина- облеката на нашата машка руно е изработена од 100% полиестер, што е средна дебелина, доволно лесна за лесно чистење. Оваа облека од машка руно допира до мазна, мека и удобна. Две големи џебови за држење на основни артикли -оваа облека од руно за мажи долго имаат две џебови во предниот дел за носење телефони, чаши, клучеви и други додатоци што не можете да ги направите без, дури и во облека. Можете исто така да ги користите овие две џебови за да ги загреете рацете во зима, многу удобен и практичен. Внатрешни и надворешни ремени за вратоврска за подобро да останат затворени -овие облеки во машка руно се обезбедени со два ремени : еден од внатрешноста на облеката и еден однадвор за да се обезбеди дека долгата облека од руно останува затворена.

Параметри на производот

Слична стока