.

.

Јазовец Б8529 Возрасни Мрежа Реверзибилен Резервоар

Јазовец Б8529 Возрасни Мрежа Реверзибилен Резервоар

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Полиестер, Мрежа Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Б8529 Јазовец Возрасни Поли Мрежа Реверзибилен Резервоар овој реверзибилен резервоар е направен за две работи : лесно печатење и победа. Координација : Млади 2529 100% полиестер 3-мл. по слоеви 70-негирач двослојна мрежа поединечно обложени слоеви за леснотија Во Големини на печатење : С-5ХЛ. Б8529 Јазовец Реверзибилен Резервоар За Возрасни Овој реверзибилен резервоар е направен за 2 работи : лесно печатење и победа. двослоен 100% полиестер про мрежа 3 мл. слоеви поединечно за леснотија Во Големини на печатење : С-5ХЛ.

Параметри на производот

Слична стока