.

.

Mens Fuzzy Sherpa јакна кардиган руно долг ракав целосен поштенски отворен преден термички палто есен зимска надворешна облека

Mens Fuzzy Sherpa јакна кардиган руно долг ракав целосен поштенски отворен преден термички палто есен зимска надворешна облека

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Шерпа, руно Затворање на патент. Само миење на рацете. Нови машки шерпа руно нејасни јакни отворени предни кардигани есен зимски палто. 【Карактеристики】 : Менс секојдневен нејасен бучен кардиган. Отворен фронт, долг ракав, поштенски нагоре, лабава вклопување, цврста боја, надворешна облека за руно за мажи, ветерно, стилска десетична и бујна ткаенина ве одржуваат привлечни, топло во есен и зима. Ве прават убави, модели, привлечни. 【Прилики】 : Спорт, канцеларија, забава, носење клуб, улична облека, случајна, излегување, работа надвор, ноќ надвор, Божиќ итн. Одличен пар со фармерки или обични панталони. Ова е задолжително за мажите кои се свесни за модата. Едноставен, но моден стил кој е популарен кај мажи / момчиња / средношколци или студенти од колеџ / сите млади или возрасни. Идеален подарок за семејства, пријатели, момче или сопруг. 【Runcati : : Регистриран сериски број на трговска марка : 5672659. Ве молиме, препознајте ја регистрираната трговска марка на Runcati, знаеме колку може да бидат важни жалби. Наведете нè пумпани да ве запознаеме!. Затворање на патент. Само миење на рацете. Нови машки шерпа руно нејасни јакни отворени предни кардигани есен зимски палто. 【Карактеристики】 : Менс секојдневен нејасен бучен кардиган. Отворен фронт, долг ракав, поштенски нагоре, лабава вклопување, цврста боја, надворешна облека за руно за мажи, ветерно, стилска десетична и бујна ткаенина ве одржуваат привлечни, топло во есен и зима.

Параметри на производот

Слична стока