.

.

Цветен вез на Цветни везови на Зероја

Цветен вез на Цветни везови на Зероја

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Полиестер и спандекс Затворање на копчињата. Машинско миење ладно внатре / измиено без да згасне / не бели. Кошула за јака од Гранда/мека пристојна тенок вклопување/дишење/добар квалитет/мажите дизајнерски кошули/добар избор за пролетна есенска кошула/случајно копче надолу кошули за фустани. Златен вез/лента со јака/долги ракави/разни бои/тенок вклопување/Ве молиме имајте предвид дека градењето на телото се разликуваат по личност, затоа, треба да се разгледаат детални информации за големината. Обичен/бизнис/датира/забава/погодна за најразлични прилики/совршен подарок за семејства, пријатели или момче. Одрекување во боја : Поради поставките за мониторирање, следете ги дефинициите за пиксели, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. Сепак, боите се приближувања на вистинските бои.

Параметри на производот

Слична стока