.

.

Шампион Еко 9 мл. Пуловер Хауба

Шампион Еко 9 мл. Пуловер Хауба

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

100% памук атлетик-затворање на дуксери. 50% памук, 50% полиестер. Направено со рециклирани полиестерски влакна од пластични шишиња. Трајни покривање во текот на. Поставени ракави и џеб од предната торбичка. Тежок ребро плете појас и манжетни. 50% памук, 50% полиестер; изработен со рециклирани полиестерски влакна од пластични шишиња; издржливо шиење на покривка низ; двослојна хауба ; поставени ракави и џеб на предната торбичка ; тежок ребро плетен појас и манжетни; лого" Ц " на левата манжетна; обоена за да одговара на влечење;.

Параметри на производот

Слична стока