.

.

СОЛИ Хакс Машки Крава Печати Краток Ракав Кошула Повик Копче Надолу Врвови

СОЛИ Хакс Машки Крава Печати Краток Ракав Кошула Повик Копче Надолу Врвови

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

80% Вискоза, 20% Полиамид Затворање на копчето. Машинско Перење. Обични печатени кошули без маичка. Ткаенина : Ткаенината има малку истегнување, мека и удобна. Карактеристики : Јака, краток ракав, кравјо печатење, копче напред, модерен. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии (не). Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, работа, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, панталони итн. Табела со големина : Средно : Рамо : 18,9", Должина : 29,9", Должина На Ракавот : 9,4", Биста : 43,3", Манжетна : 15,4", Голема : Рамо : 19,6", Должина : 30,7", Должина На Ракавот : 9,6", Биста : 45,3", Манжетна : 15,9", Х-Голем : Рамо : 20,3", Должина : 31,5", Должина На Ракавот : 9.2", Манжетна : 16.5", Хх-Голем : Рамо : 21", Должина : 32.3", Должина На Ракавот : 10", Биста : 49.

Параметри на производот

Слична стока