.

.

Чевли за трчање на машката Questar Flow NXT

Чевли за трчање на машката Questar Flow NXT

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

100% гума Мажите патики одговараат да бидат вашите дневни возачи. Редовно вклопување. Горна мрежа за лесна дишеност. Областа на Областа за ултра-мека удобност. Образложени бројачи на потпетици за поддршка. Adidas Mens Questar Flow nxt Running Shoeadidas - zapatos deportivos de correr para hombre, modelo questar flow nxt.

Параметри на производот

Слична стока