.

.

Гимна револуција машка тренингот Атлетски стрингер салата мускула

Гимна револуција машка тренингот Атлетски стрингер салата мускула

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Мешавина од вискоза Повлечете го затворањето. Премиум мешавина од вискоза - има подобра мека мешавина од вискоза која е дише, отпорна на смалување и поудобно. И, одлично е за подобро драперирање и вклопување да ги истакнете мускулите и совршено да ги покажете резултатите од вашиот тренинг во салата. Y Дизајн наназад - Понекогаш се однесува на Т -бек или тркачки бек. Атлетски стил на резервоарот за бодибилдери, теретани фанатици и мажи со мускулести атлетски физики. Дизајн на деколте со лажичка со лесно вклопување и стрингери, сечење на мускулите овозможува природен опсег на движење, совршен за тренинг, теретана, физичка подготвеност, кревање тежина, аеробик, бодибилдинг, вкрстено месо, трчање, итн. Големина на САД - одговара на мускулите. Нашиот модел е висок 6'1 “(185 см), градите 42,5in (108 см), редовно вклопуваат во големина L. Повеќе информации за големина Ве молиме проверете ја табелата со големина на третата слика.

Параметри на производот

Слична стока