.

.

Димплиер машки компресија спортски фитнес кошули со кратки ракави за атлетски тренинг маица

Димплиер машки компресија спортски фитнес кошули со кратки ракави за атлетски тренинг маица

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мека и истегнување : Дневно носење или фестивали. Кошулите за компресија на суперхерои се изработени од 88% полиестер и 12% спандекс, совршен за дното или надворешното носење. Дишечки материјал што може да се истегне за сите видови спортски активности. Новини и кул : врвовите за компресија на шема на суперхерој се соодветни кул и мода за дневни улоги тематски активности за забави, носат забава во вашиот секојдневен живот. Дишењето, мека ткаенина ве прави суви и удобни за време на вашите спортови на отворено. Тенок вклопување, брзо суво, блиско вклопување, втора сензација на кожата. Polyester88%+Spandex12%. Повлечете го затворањето. нема да избледи или да се смали по миењето, мека ткаенина, дише, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење. Повеќенаменска атлетска облека : Совршена опција за време на разни активности во затворен простор и екскурзија на отворено. Многу светло, дише и мека. Многу погодно за секој спорт, како што се трчање, пешачење, велосипедизам, фитнес, јога, бејзбол, кошарка, фудбал, фудбал. Уникатен дизајн за печатење : Реалниот ефект на печатење, шемата не згаснува, не попушта, со класична графика, кошулите за суперхеројски маици се погодни за дневна игра COS или специјални настани. И се одличен избор за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Велигден и роденден. 4-насочно истегнување : Професионална ткаенина за истегнување, полна со еластичност, 4-насочно истегнување, перформанси за прицврстување на пот. Поканете ги вашите неверојатни мускулни линии, дозволувајќи ви да се движите и да изведувате без ограничувања. Големина : Погледнете како детали за графиконот за големина, проверете ги деталите за мерењата на големината во табелата со големина за да изберете соодветна големина пред да нарачате. Ние препорачуваме миење на рацете во ладна вода, или машина што се мие, виси суво, не бели. Polyester88%+Spandex12%. Повлечете го затворањето. нема да избледи или да се смали по миењето, мека ткаенина, дише, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење. Повеќенаменска атлетска облека : Совршена опција за време на разни активности во затворен простор и екскурзија на отворено. Многу светло, дише и мека. Многу погодно за секој спорт, како што се трчање, пешачење, велосипедизам, фитнес, јога, бејзбол, кошарка, фудбал, фудбал. Уникатен дизајн за печатење : Реалниот ефект на печатење, шемата не згаснува, не попушта, со класична графика, кошулите за суперхеројски маици се погодни за дневна игра COS или специјални настани. И се одличен избор за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Велигден и роденден. 4-насочно истегнување : Професионална ткаенина за истегнување, полна со еластичност, 4-насочно истегнување, перформанси за прицврстување на пот. Поканете ги вашите неверојатни мускулни линии, дозволувајќи ви да се движите и да изведувате без ограничувања.

Параметри на производот

Слична стока