.

.

Мачка ДРВО 21см Хрчак Тркало За Трчање Тивко Ротирачко Џогирање Ролери За Играчки Вежбање Спортски Дискage Кафез Мала Неблагодарна Работа Материјали За Миленичиња

Мачка ДРВО 21см Хрчак Тркало За Трчање Тивко Ротирачко Џогирање Ролери За Играчки Вежбање Спортски Дискage Кафез Мала Неблагодарна Работа Материјали

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, треба да подготвите играчка со која ќе си игра вашето домашно милениче Ова е тивко тркало за трчање миленичиња, дури и ако сте дома, тоа нема да ве вознемири. супер тивок, без бучава кога работи во текот на ноќта, нема да се меша со вашиот одмор. Транспарентна патека на страна, јасно можете да ги видите миленичињата што играат. Може да се инсталира во кафез за да им се даде на домашните миленици интересен соиграч. Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, треба да подготвите играчка со која ќе си игра вашето домашно милениче. Ова е тивко тркало за трчање миленичиња, дури и ако сте дома, тоа нема да ве вознемири. супер тивок, без бучава кога работи во текот на ноќта, нема да се меша со вашиот одмор. Транспарентна патека на страна, јасно можете да ги видите миленичињата што играат. Може да се инсталира во кафез за да им се даде на домашните миленици интересен соиграч. Име : тркала за трчање на хрчак : 21 cmfuetures : тивко, двојно лежиште боја : бела, сина, розова применливи миленичиња : свекор, хрчаци, златни мечки итн.Кога сте зафатени со работа и немате време да се грижите за вашето домашно милениче, треба да подготвите играчка со која ќе си игра вашето домашно милениче.

Параметри на производот

Слична стока