.

.

Мали Каишки Доведе Миленичиња &засилувач; Мека Темперамент,Морско Свинче,Стаорец,Хрчак, Зајак, Порове, Прерија Куче

Мали Каишки Доведе Миленичиња &засилувач; Мека Темперамент,Морско Свинче,Стаорец,Хрчак, Зајак, Порове, Прерија Куче

DEN 171.04

Пристапност
Залиха

Поводници водечки сет и мек темперамент за заморчиња, стаорец ,хрчак, порове, прериско куче и мали миленичиња Каишки Поставени направи со Најлон Должина од околу 150 см. Прилагодлив темперамент одговара на градите од 9-15 см. Мека темперамент направи со памук. треба да се провери големината на домашни миленици со себе пред нареди. нема да биде одговорен во овој случај. Поводници водечки сет и мек темперамент за заморчиња, стаорец ,хрчак, порове, прериско куче и мали миленичиња. Каишки Поставени направи со Најлон Должина од околу 150 см. Прилагодлив темперамент одговара на градите од 9-15 см. Мека темперамент направи со памук. треба да се провери големината на домашни миленици со себе пред нареди. нема да биде одговорен во овој случај.

Параметри на производот

Слична стока