.

.

Миленичиња Бандана Тиркизна-Сино-Розова-Цвеќиња-Лисја Мека Кутре Мачка Шамија Перат Дневно Шамиче Медиум

Миленичиња Бандана Тиркизна-Сино-Розова-Цвеќиња-Лисја Мека Кутре Мачка Шамија Перат Дневно Шамиче Медиум

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку Еластична И Дише Стилска, Персонализирана Декорација За Излегување И Лесно Јадење Дома Без Да Се Грижите Дали Ќе Се Извалкате Наоколу. Се Сече Во Триаголник, Така што Не Треба Да се Грижите Дали Ќе Се Обидете Сами Да го Преклопите и Исто Така Можете Лесно Да Врзете Јазол во Него. Тоа Ги Прави Вашите Скапоцени Кученца Да Изгледаат Апсолутно Симпатично И Е Совршено За Пролет/Лето. Тој Е Издржлив И Лесно Се Чисти Во Машината За Перење. Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку Еластична И Дише. Стилска, Персонализирана Декорација За Излегување И Лесно Јадење Дома Без Да Се Грижите Дали Ќе Се Извалкате Наоколу. Се Сече Во Триаголник, Така што Не Треба Да се Грижите Дали Ќе Се Обидете Сами Да го Преклопите и Исто Така Можете Лесно Да Врзете Јазол во Него.

Параметри на производот

Слична стока