.

.

КАЈЏУН Миленичиња Скали Домаќинство Пополнување Сунѓер Не Пропадна Целата Облека Еколошки, 5 Бои, 2, 3, 4 Чекори Двојна употреба

КАЈЏУН Миленичиња Скали Домаќинство Пополнување Сунѓер Не Пропадна Целата Облека Еколошки, 5 Бои, 2, 3, 4 Чекори Двојна употреба

DEN 5290.08

Пристапност
Залиха

● Материјал : дрвена рамка, стп ткаенина, исполнет сунѓер, носивост : 32кг (околу 70 фунти) ● Карактеристики : мазна, апсорбирачка влага, нелеплива, повеќенаменска, еколошка. ● Функција : овој производ е погоден за мали миленичиња под 32 килограми, кои се користат за качување на софи и кревети, играње. € Големина : 400x600x240mm, 400x700x300mm, 500x800x400mm, 500x900x500mm (должина x ширина x висина) (види табела големина за детали). Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот, поддржете повеќе набавки. ● Материјал : дрвена рамка, стп ткаенина, исполнет сунѓер, носивост : 32кг (околу 70 фунти). ● Карактеристики : мазна, апсорбирачка влага, нелеплива, повеќенаменска, еколошка. ● Функција : овој производ е погоден за мали миленичиња под 32 килограми, кои се користат за качување на софи и кревети, играње. € Големина : 400x600x240mm, 400x700x300mm, 500x800x400mm, 500x900x500mm (должина x ширина x висина) (види табела големина за детали). Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот, поддржете повеќе набавки.

Параметри на производот

Слична стока