.

.

Крого капа за сурфање со ленти од брадата Брзо суво корпа Сонцето Хатс лесни риболов сафари капи за сурфање на вода за чад

Крого капа за сурфање со ленти од брадата Брзо суво корпа Сонцето Хатс лесни риболов сафари капи за сурфање на вода за чад

DEN 344.00

Пристапност
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Забележете : Површината на нашата капа за сурфање корпи претставува флуоресцентен ефект, како што е прикажано на сликата. Направено од специјалните сјајни ткаенини- најлон. Тргов Дизајн на панели на тркалезна купола, со цврста боја Deisgn, брзо суво и издржливо. Најсоодветната големина на главата за капи со сурфање на корпи : 56-59 см/22.04-23,22 инчи може да ја прилагоди најдобрата големина за вас со ток на пластика во задниот дел. Големина во клучна за максимална заштита. Дизајнот на шапката за сурфање корпи со силна прилагодлива ширина на брадата со силни шевови обезбедува да остане капа. Прилагодлива големина, капаче за капа на корпа со обезбедување на капачето за сурфање на лентата за брадата. Брзо сушење полиестерска темна ткаенина, дури и повеќе одлична заштита од сонце УВ и брзо се суши. Добро за многу акциони спортови, вклучително и STAND UP Surfing Surfing, трка со рамни вода, крстарење или риболов, китборд, ветерно сурфање, сурфање, кајак, кану, пешачење. Затворање на тока. Мора да има ставка за отворено : Специјална најлонска ткаенина со сјајна површина што покажува флуоресцентен ефект, ткаенина за брзо сушење и УВ-заштита се користи за унисекс-сурфање капи, нуди неспоредлива вода што е пријателска за вода за заштита на ушите и лицето на вратот и заштити го вашиот Очите од заслепувачкиот сјај на сонцето. Така, можете да сурфате подобро и подолго. Најсоодветната големина на главата за капи со сурфање на корпи : 56-59 см/22.04-23,22 инчи може да ја прилагоди најдобрата големина за вас со ток на пластика во задниот дел. Големина во клучна за максимална заштита. Дизајнот на шапката за сурфање корпи со силна прилагодлива ширина на брадата со силни шевови обезбедува да остане капа. Функционален стил на корпа за куполи : Дизајн на тркалезна купола Топ 8 панел, со цврста боја Deisgn, брз сув и издржлив. Дизајнот на сурфање на сонцето на куполата е популарен ретро стил оваа година, сличен на рибарите капи и ловџиите. Овозможувајќи ви да имате мало лице и да бидете модерни кога ќе го носите. Земете еден и користете како нова капа за одење и пешачење денес!. Погодна ситуација : Постојат 4 цврсти бои на располагање. Совршена капа за секоја сончева вода активност, како што се сурфање, стојат интернат со лопатка, сурфање на ветер, риболов, пловење, едрење, кајак или само лебди по реката. Тоа е всушност вашата омилена дневна фестивалска капа, да го заштитите лицето во текот на целиот ден кога сонцето е надвор. 100% гаранција - Целта на Crogo е да им обезбеди на клиентите капи со врвен квалитет, ве молиме слободно однесете до нас ако имате какви било прашања за нашите капи. Вашата набавка ќе биде загарантирана да ги врати парите ако предметот добиен со кој било дефект, парите ќе се вратат во рок од 30 дена.

Параметри на производот

Слична стока