.

.

3Drose Dooni Designs Јас верувам во дизајни - верувам во Tumbleweed - чаши

3Drose Dooni Designs Јас верувам во дизајни - верувам во Tumbleweed - чаши

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Верувам дека криглата Tumbleweed е достапна и во 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е бесплатна, микробранова безбедна. Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете.

Параметри на производот

Слична стока