.

.

Држач за шише со вино и стакло - држачи за шише со вино и стакло, за лавици за матични лавици кујнски бар маса Божиќни украси, божиќни држачи за шише со вино со вино

Држач за шише со вино и стакло - држачи за шише со вино и стакло, за лавици за матични лавици кујнски бар маса Божиќни украси, божиќни

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Послужете една прекрасна чаша вино што го има шишето веднаш до него за лесен дострел со овој држач за вино и контејнер за шишиња што изгледа Дедо Мраз подготвен за Божиќ Ситно детално, весело лице седи на врвот на спиралното тело што се вклопува околу стандардно шише со вино, додека две раце ги држат вашите чаши за вино. Дизајниран со мотив Дедо Мраз, овој држач за шише со вино и стакло ќе се вклопат во вашиот домашен бар или во таа што се бара каде ги забавувате гостите и семејството. Чувајте го овој држач за шише со вино Дедо Мраз за вашите сопствени забавни потреби за одмор или дајте му како подарок на семејството и пријателите кои уживаат прибор за сервирање на пијалоци. Големина · 11*11*23см. Шише за вино за снежни вино и држач за стакло Шишето за празнично вино и држачот за стакло е забавен начин за славење на сезоната. Ситно детално, весело лице седи на врвот на спиралното тело што се вклопува околу стандардно шише со вино, додека две раце ги држат вашите чаши за вино.

Параметри на производот

Слична стока