.

.

Rack Brack Clhdgfd - решетката за садови над мијалникот, трислоен решетка за одвод, штанд за не'рѓосувачки челик, црна

Rack Brack Clhdgfd - решетката за садови над мијалникот, трислоен решетка за одвод, штанд за не'рѓосувачки челик, црна

DEN 9779.68

Пристапност
Залиха

★ Производ : Ова е кујнски решетка со wallидови што може да складираат чинии со ориз, плочи, стапчиња за јадење, кујнски ножеви и други кујнски прибор и да го користат кујнскиот простор за да ја направат вашата кујна чистачка и попространа ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик црна анти-низа боја, широко користена во кујнски уреди за храна за да се спречи 'рѓата на решетката за садови, киселина и алкална оштетување на корозијата, за да се обезбеди неговата издржливост. ★ Пан за одводнување : Секој кат има тава за одвод што може да се извлече за да се олесни дренажата на прибор за јадење и да се чуваат преостанатите дамки од вода. ★ Прилагодлив : Раката за суспензија е порозна, можете да ја промените положбата на секој слој нагоре и надолу, и можете да ја прилагодите висината на слојот. Method Метод на инсталација : Површината на wallидот е перфорирана, а двата бум се фиксирани на wallидната површина, која е цврста и цврста, не е лесна за паѓање и има силен капацитет на лежиште. ★ Производ : Ова е кујнски решетка со wallидови што може да складираат чинии со ориз, плочи, стапчиња за јадење, кујнски ножеви и други кујнски прибор и да го користат кујнскиот простор за да ја направат вашата кујна чистачка и попространа. ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик црна анти-низа боја, широко користена во кујнски уреди за храна за да се спречи 'рѓата на решетката за садови, киселина и алкална оштетување на корозијата, за да се обезбеди неговата издржливост. ★ Пан за одводнување : Секој кат има тава за одвод што може да се извлече за да се олесни дренажата на прибор за јадење и да се чуваат преостанатите дамки од вода.

Параметри на производот

Слична стока