.

.

Сертифицирано лого за пијалоци за кафе, минималистички дизајн, торба за тотали за еднократно користење, лесна торба за крзно за купување намирници, 15 x 16 со 20 рачки

Сертифицирано лого за пијалоци за кафе, минималистички дизајн, торба за тотали за еднократно користење, лесна торба за крзно за

DEN 438.08

Пристапност
Залиха

100% полиестер Полиестерска обвивка. Затворање на рачката. Печатен дизајн на машини. Висок квалитет : Овие еколошки торби се направени со 100% полиестерски материјали и имаат зашиена конструкција која не само што издржува ригорозна употреба, туку и изгледа убаво! Нашите шевови се целосно зашиени, за разлика од запечатената структура на вреќи на многу конкуренти. Како резултат, тие се поцврсти, построги и подолги од вашата обична торба за еднократно користење. Најдобар материјал и композиција : Нашите торби се мијат машини и изработени од долготрајни ткаенини што нема да избледат со времето, така што нема да мора да ги замените по неколку хаос. Рачките се цврсти и можат да издржат голема тежина од содржината на торбата. Прилика : Оваа торба за тота може да се користи широко во многу различни прилики, без разлика дали е за шопинг, намирници или торба за подароци - оваа торба за тота задоволува секоја пригода!. Задоволство на клиентите : Ние секогаш им нудиме гаранција за враќање на парите од 30 дена на нашите клиенти да ги обезбедиме сите нарачки да ги исполнуваат стандардите на нашите клиенти. Нашата цел е нашите клиенти да имаат среќна, безбедна набавка и гордо да продолжат да нè поддржуваат!. Кажете му збогум на пластичните кеси за еднократна употреба и кажете здраво на еднократно и стилски долготрајни торби за тотали! Заменете ги слаби пластични кеси околу вашиот дом, автомобил, канцеларија и деловни активности со ова еколошко овластено лого за пијалоци за кафе, минималистичка торба.

Параметри на производот

Слична стока