.

.

Над мијалник полица лепило монтиран пластичен организатор за складирање виси контејнери за складирање за канцеларија спална соба кујна домашна просторија кујна ?

Над мијалник полица лепило монтиран пластичен организатор за складирање виси контејнери за складирање за канцеларија спална соба

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Премиум пластичен материјал : Нашиот организатор за складирање на wallидот е изработен од квалитетна пластика, цврста и сигурен, со повеќе дупки на дното, да помогне да се исцеди, може да ви служи долго време Доволно за да ги исполнат вашите барања : да се држите за многу предмети за бања, како што се паста за заби, четка за заби, четки за шминка, чешли и многу повеќе, што можат да ги задоволат вашите дневни потреби за употреба и замена. Правилно во димензија : Овој сад за складирање поставен со wallид мери приближно.1cm/ 5,7 x 3,18 инчи, доволно големи за да држат многу предмети, не зазема премногу простор, што може лесно да се инсталира на wallидот, задниот дел од вратата или до кабинетот. Не е потребно дупчење, лесно да Кутијата за складирање се поставува на налепници што не се обележуваат; PLEASE NOTE : The Wall Box Is Not Suitable For Any Uneven Surfaces Such As Painted Walls, Paper Walls, Wood, Etc. Keeping Tidy : These Wall Mount Storage Bins Are Suitable For Kitchen, Bathroom, Bedroom, Utility Room, Laundry Room, Hotel, Гаража, студентски дом, стан, канцеларија, студија, продавница за канцелариски материјал и повеќе, за да ги одржувате вашите работи уредни и уредни. Решетката за мијалник за дното на домашните гаџети за мијалник мора да има лавици за дренажа за садови за стан за складирање кујна мора да има. Премиум пластичен материјал : Нашиот организатор за складирање на wallидот е изработен од квалитетна пластика, цврста и сигурен, со повеќе дупки на дното, да помогне да се исцеди, може да ви служи долго време. Доволно за да ги исполнат вашите барања : да се држите за многу предмети за бања, како што се паста за заби, четка за заби, четки за шминка, чешли и многу повеќе, што можат да ги задоволат вашите дневни потреби за употреба и замена. Правилно во димензија : Овој сад за складирање поставен со wallид мери приближно.

Параметри на производот

Слична стока