.

.

КУЧЕ Шатор Куќа Кревет Мачки Мат Кученце Дише Одгледувачница Перница Миленичиња Мраз Рампа Удобен Кревет За Куче Мачки Кученце

КУЧЕ Шатор Куќа Кревет Мачки Мат Кученце Дише Одгледувачница Перница Миленичиња Мраз Рампа Удобен Кревет За Куче Мачки Кученце

DEN 5214.72

Пристапност
Залиха

Тоа може да се преклопи без окупаторски простор Изработен е од мека крпа, која е мека и удобна. Има мрежести дупки за вентилација, така што вашето домашно милениче може да добие многу свеж воздух. Име На Производот : Кул Десеттоличен / Супер Мек. Материјал : твил, крпа што не се лизга, плетенка, топка за коса итн. Тоа може да се преклопи без окупаторски простор. Изработен е од мека крпа, која е мека и удобна. Има мрежести дупки за вентилација, така што вашето домашно милениче може да добие многу свеж воздух. Име На Производот : Кул Десеттоличен / Супер Мек. Материјал : твил, крпа што не се лизга, плетенка, топка за коса итн. Карактеристика : тоа може да се преклопи без окупација space.It изработен е од мека крпа, која е мека и comfortable.It има мрежести дупки за вентилација, така што вашето домашно милениче може да добие многу свеж воздух.Име На Производот : Кул Десеттоличен / Супер Мек .Материјал : твил, крпа што не се лизга, плетенка, топка за коса итн.

Параметри на производот

Material:
cloth
S:
36*36*37*24cm door height
M:
38*38*39*37cm door height
L:
48*48*49*32cm door height
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
Слична стока