.

.

LOVEPET 24 Куче Пет Playpen Тешки Метални Вежба Ограда Хамигрид 8 Панел Сребро 30.175 Фасадата

LOVEPET 24 Куче Пет Playpen Тешки Метални Вежба Ограда Хамигрид 8 Панел Сребро 30.175 Фасадата

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Ако имате масивно семејство и сте премногу зафатени за да внимавате на вашето домашно милениче, ова пенкало за играње е совршено решение што ви дава леснотија на умот Создадете област каде што таа може да игра и да биде активна со други миленичиња. Ова разноврсно пенкало за играње може да се конфигурира во различна форма и да се користи на толку многу различни начини. Уште подобро, можете да купите повеќе од еден и да ги соберете за да создадете зоолошка градина за миленичиња. Издржливо заварување за цврстина, обложено со завршница отпорна на ' рѓа за издржливост и долговечност. И тоа е погодно за различни домашни миленичиња или надворешна употреба. Преклопен за лесен транспорт и складирање. Вовед : Ако имате масовно семејство и сте премногу зафатени за да внимавате на вашето домашно милениче, ова пенкало за играње е совршено решение што ви дава леснотија на умот. Создадете област каде што таа може да игра и да биде активна со други миленичиња. Ова разноврсно пенкало за играње може да се конфигурира во различна форма и да се користи на толку многу различни начини. Уште подобро, можете да купите повеќе од еден и да ги соберете за да создадете зоолошка градина за миленичиња. Тој е исклучително издржлив и отпорен на вода/дамки. И тоа е погодно за различни домашни миленичиња или надворешна употреба.

Параметри на производот

Слична стока