.

.

25 парчиња 27мм-50мм Заменски Чкрипечи-Поправка На Чкрипечи За Играчки Поправете Ја Замената За Вметнување На Производителот На Бучава За Кучешки Миленичиња

25 парчиња 27мм-50мм Заменски Чкрипечи-Поправка На Чкрипечи За Играчки Поправете Ја Замената За Вметнување На Производителот На Бучава

DEN 127.84

Пристапност
Залиха

Дијаметар : 27мм;35мм;40мм;50мм(изберете ја големината според вашите барања) Изработени од издржлива пластика. Одлично ЗА самостојни нови проекти за играчки, совршено е за поправка на кадифни играчки или кукли за повторно крцкање. Поправете ги старите играчки за кучиња, мечињата или детските играчки. Вметнувањата на чкрипењето на бучавата прават звук кога се притискаат, а исто така и кога се ослободуваат. Дијаметар : 27мм;35мм;40мм;50мм(изберете ја големината според вашите барања). Изработени од издржлива пластика. Одлично ЗА самостојни нови проекти за играчки, совршено е за поправка на кадифни играчки или кукли за повторно крцкање. Поправете ги старите играчки за кучиња, мечињата или детските играчки. Вметнувањата на чкрипењето на бучавата прават звук кога се притискаат, а исто така и кога се ослободуваат. Пакување : 25 парчиња. Дијаметар : 27мм;35мм;40мм;50мм (изберете ја големината според вашите барања) Изработена од издржлива пластика Одлично За самостојни нови проекти за играчки, совршено е за поправка на кадифни играчки или кукли за повторно крцкање.

Параметри на производот

Слична стока