.

.

Не миленичиња зачудувачки со голема видливост ноќна безбедност на неонски кучиња бандана

Не миленичиња зачудувачки со голема видливост ноќна безбедност на неонски кучиња бандана

DEN 207.84

Пристапност
Залиха

Направени од 100% памук, нашите бандани се конструирани да бидат издржливи, но сепак ултра мала тежина, така што вашето куче дури и не го знае тоа Една големина најмногу се вклопува е триаголник 22 "x22" x31 "и XS е триаголник 14" x14 "x21". Уживајте да ги прикажувате овие бандани на вашиот кучешки придружник или дајте им како подароци на сите loversубители на кучиња во вашиот живот. Ние правиме широк спектар на бои во две димензии за да одговараме на кучињата кои се движат од пудлички играчки и чихуахуа до одлични Данци и Сент Бернардс. Светли неонски бои со рефлексивно мастило за голема видливост. Направени од 100% памук, нашите бандани се конструирани да бидат издржливи, но сепак ултра мала тежина, така што вашето куче дури и не го знае тоа. Една големина најмногу се вклопува е триаголник 22 "x22" x31 "и XS е триаголник 14" x14 "x21". Уживајте да ги прикажувате овие бандани на вашиот кучешки придружник или дајте им како подароци на сите loversубители на кучиња во вашиот живот.

Параметри на производот

Слична стока