.

.

Џојтале Куче Темперамент, Куче Јака и 5 СТАПКИ x 3/4 Широк Сет, Рефлектирачки Поместена Најлон Јака и Поводник, И Дише Мрежа Елек Темперамент За Мали И Средни Кучиња

Џојтале Куче Темперамент, Куче Јака и 5 СТАПКИ x 3/4 Широк Сет, Рефлектирачки Поместена Најлон Јака и Поводник, И Дише Мрежа Елек Темперамент

DEN 143.84

Пристапност
Залиха

Големина За Избор : Ремен За Кучиња-Гради : (16 - 18"), Големина На Вратот 12" -13,5"; Јака - (12" -16"); Поводник - (Широк 5 СТАПКИ х 3/4") Осигурајте се да го измерите најширокиот дел од градите и вратот на вашето домашно милениче пред да ја нарачате. Потоа погледнете ја табелата со големини. НЕ ИЗБИРАЈТЕ ГОЛЕМИНА САМО ПО ТЕЖИНА. Висока Безбедност : со повеќе рефлектирачки ленти одделно на оваа јака за кучиња, поводник и ремен за кучиња за да обезбедат добра видливост во мракот. Дизајнот без Задави на ременот за елек за кучиња ги штити душникот и грлото на кучето од влечење и гушење. Дополнителна Функција : Прстенот Д напред може да се користи за прикачување на ознаката За ИДЕНТИФИКАЦИЈА на вашето домашно милениче и ЛЕД светлото за прицврстување. Има посебна јамка на грбот за да ги држите вреќите со измет на вашето куче. Се надеваме дека преку овие мали дизајни, вашето одење со поводник ќе биде попријатно. Карактеристики на материјалот : нашиот ремен за кучиња е изработен од мека мрежеста ткаенина, која е удобна, лесна, лесна за чистење и брзо сушење. Оваа јака и поводник се изработени од најлон со обложен гумен материјал од неопренови. Најлонска ткаенина со мрежа со висока густина за да додаде издржливост. Совршен Натпревар : Купете ги заедно за употреба заедно во повеќе ситуации : Одење, скитање и патување. Нашиот ремен за кучиња е лесен за ставање и исклучување за неколку секунди, особено погоден за кучиња кои не сакаат прицврстувачи што им одат преку глава. Големина За Избор : Ремен За Кучиња-Гради : (16 - 18"), Големина На Вратот 12" -13,5"; Јака - (12" -16"); Поводник - (Широк 5 СТАПКИ х 3/4"). Осигурајте се да го измерите најширокиот дел од градите и вратот на вашето домашно милениче пред да ја нарачате. Потоа погледнете ја табелата со големини. НЕ ИЗБИРАЈТЕ ГОЛЕМИНА САМО ПО ТЕЖИНА. Висока Безбедност : со повеќе рефлектирачки ленти одделно на оваа јака за кучиња, поводник и ремен за кучиња за да обезбедат добра видливост во мракот.

Параметри на производот

Слична стока