.

.

Петири Рефлектирачки Најлонски Поводник За Кучиња Со Подлога За Рачка За Мало Средно Големо Куче

Петири Рефлектирачки Најлонски Поводник За Кучиња Со Подлога За Рачка За Мало Средно Големо Куче

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Направено од мека, мазна силна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови Рефлектирачката нишка со висока видливост се појавува во темница многу побезбедно за ноќно одење со вашето куче. Појавување На Поводник. Поводник за кучиња : ширина од 3/4", должина од 4 стапки, Оловото не се протега,дава добра контрола на вашето куче,идеално за мали средно Големи кучиња. Поводник за кучиња направен од мека,мазна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови на рачката за да ја заштитите раката од секое притискање. Со рефлектирачката нишка со висока видливост на најлонската мрежа, тие се појавуваат во темнина ако ја фатат светлината од фаровите на автомобилот,уличните светла или факелот, корисно и многу безбедно одење со вашето куче. Амортизирана рачка за јамка за удобен зафат, исто така доаѓа со практичен Прстен Д, кој е корисен за да закачите вреќи за пу,торби за лекување,пренослив сад за фидер,клучеви и други најважни работи за одење кучиња што можеби ќе ви требаат. Ослободете ја другата рака за максимална погодност. Силна, мазна најлонска мрежа со рефлектирачка лента со висока видливост плус цврста вртлива кука за активирање за безбедно и лесно секојдневно одење. Поводник за кучиња : ширина од 3/4", должина од 4 стапки, Оловото не се протега,дава добра контрола на вашето куче,идеално за мали средно Големи кучиња. Поводник за кучиња направен од мека,мазна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови на рачката за да ја заштитите раката од секое притискање. Со рефлектирачката нишка со висока видливост на најлонската мрежа, тие се појавуваат во темнина ако ја фатат светлината од фаровите на автомобилот,уличните светла или факелот, корисно и многу безбедно одење со вашето куче.

Параметри на производот

Слична стока