.

.

Шише за Нега на Миленичиња балаку 120мл Шише За Хранење Мачки За Новородени Мачиња Кученца Мали Алатки За Хранење Миленичиња Сина И Зелена

Шише за Нега на Миленичиња балаку 120мл Шише За Хранење Мачки За Новородени Мачиња Кученца Мали Алатки За Хранење Миленичиња Сина И Зелена

DEN 303.84

Пристапност
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Може да се примени за различни намени, да ги задоволи различните потреби на малите миленичиња и шишето лесно да се исчисти. Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долготрајна употреба. Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење. за хранење мали миленичиња, кучиња, зајаци и мачки. дизајниран за мали миленичиња, едноставен дизајн, но практичен за употреба. Опис Ако барате алатки за хранење миленичиња за бебиња со сигурен квалитет и разумна цена, ќе ви кажам дека нашиот производ ќе биде вашиот најдобар избор. Усвојуваме материјал, така што ќе можете да го чувате долго време. Убава алатка за хранење за вашите миленици.

Параметри на производот

Слична стока