.

.

Јака од кучиња Ловпе, јака од дијамантска лента Златна тока Премиум кадифена кожа со јака од ригини за кученце/писе мали кучиња со средни мачки

Јака од кучиња Ловпе, јака од дијамантска лента Златна тока Премиум кадифена кожа со јака од ригини за кученце/писе мали кучиња со средни мачки

DEN 114.72

Пристапност
Залиха

1 Големина : XS : 12 x 0,6 инчи (опсег на прилагодување 8 ~ 11 инчи) ;. Изработено од мека 100% кадифена кожа, таа е многу удобна и флексибилна. Внатрешноста на јаката е меко постепена и го штити вратот на миленичето од триење и иритација ;.Дод-прстен за подобро приложување на ознаки за лична карта и кучиња, нека одење поудобно;. Прекрасна симпатична модна јака за кучиња/мачки - Тоа е украсена дијамантска лента Декорацијата. Кола со кадифена кожа, висок квалитет, удобно за мали средни кучиња мачки секој ден;. Изберете LAVPE затоа што е модерно и персонализирано дизајниран за вашето домашно милениче. Гаранција : Lavpe миленичиња од јаки и поводници гарантираат производи и услуги со одличен квалитет за нашите клиенти највисоко искуство во Pruchase. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Спецификации на артиклите : *Тип : јаки *Тип на јака : Основни јаки *Материјал : Кадифена кожа *Сезона : Содржина на пакетот на сите сезони : *1 x кадифена јака од миленичиња.

Параметри на производот

Слична стока