.

.

Сакам Акбаш, Скици За Кучиња, Жито Од Дрво, Црвени Срца, Сакам, Кучиња Миленичиња, Кученце, Кученце, Миленичиња, Омилени Кучиња, Големи Раси, Мали Раси,Раси На Кучиња, ?

Сакам Акбаш, Скици За Кучиња, Жито Од Дрво, Црвени Срца, Сакам, Кучиња Миленичиња, Кученце, Кученце, Миленичиња, Омилени Кучиња, Големи

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

?Карактеристики : овој круг часовник е направен од дрвен мдф материјал, а не цврсто дрво, дрво честички одбор насликани Нема рамка, ниту стаклена покривка цврста и издржлива за употреба. Со големи бројки, лесен за читање. ?Големина : 12 Инчи(30Х30 СМ), совршен за дома, дневна соба, кујна, трпезарија, бања, спална соба, училиште, ѕиден декор во училница. ?Не-отчукувачки и Лесен За Закачување : овој кварцен часовник со тивко чистење на втора рака, без отчукување за да ви обезбеди тивка средина за работа, спиење, учење,читање,задебелување,разговор. Скенирање Лесно да виси на ѕидот(со кука, без носители). ?Лесен За Употреба : Лесен За Употреба : Пакетот вклучува 1 штанд, и двете можат да стојат во биро и да висат во ѕид. Овој часовник треба да користи 1 batt батерија(пакетот не вклучува) за да обезбеди одлична точна. ?Декоративен Подарок : Уникатниот часовник е одличен подарок за сите стари пријатели, семејства во домаќинството, велигден, денот на свети патрик, роденден, годишнина, враќање на училиште, денот на мајката, денот на таткото, денот на вљубените. Украсете Го Вашиот Простор Со Овој Стилски Ѕиден Часовник Сега! Спецификации : дрвен материјал од мдф, не цврсто дрво, Нема Рамка И Нема Карактеристики на стаклена обвивка : 1. Ниту еден дизајн на отчукување не ви обезбедува тивка околина за одмор. Маслена сликарска површина за зголемување на убавината на часовникот.

Параметри на производот

Слична стока