.

.

Мебел за гајба Tangkula Dog со отстранлив фиока/чувствуван душек, дрвена кучиња кафез крајна маса за мали и средни кучиња, индустриски двокреветни врати кучиња кои се до?

Мебел за гајба Tangkula Dog со отстранлив фиока/чувствуван душек, дрвена кучиња кафез крајна маса за мали и средни кучиња,

DEN 255.20

Пристапност
Залиха

【Отстранлив почувствуван мат : 】 За да ја зголемите удобноста, куќата на кучиња доаѓа со пријатна почувствувана душек која нуди многу мек допир и е одвојување за лесно чистење Покрај тоа, целата куќа за кучиња е поддржана од неколку прилагодливи влошки за нозе, така што добро е обезбеден пријатен простор за живеење со совршена стабилност. Design Дизајн на двојна врата : 】 Кафезот на кучињата е дизајниран со реверзибилна врата, нудејќи голема слобода да ја инсталирате на различни страни како ваш избор. Како и влезната врата, таа е составена и од армирани челични жици со празнини широки 1,5 ”, претставувајќи совршен отпор на џвакање и избегнувајќи кучињата да бидат заглавени. 【Одлична цврстина : 】 Направено од високо-одделение MDF, гајба за кучиња е многу издржлива за долгорочна употреба. Исто така, неговиот капацитет на оптоварување е подобрен за да се смести мало или средно куче со тежина помала од 110 bs. Одликувајќи се со брави во форма на L, можете да ги чувате вашите крзнени пријатели во кафезот без да трчате наоколу. 【Импресивна разноврсност : 】 Индустрискиот стил на мебел го прави гајба за кучиња совршено да се меша во различни домови, како што се дневна соба, спална соба или просторија за студии, додека игра различни улоги на различни места. Изводливо е да ја користите како кучиња, странична маса или ноќна ноќ. 【Собрание без кавга : 】 Водено од детална инструкција, можете лесно и брзо да ја завршите целата инсталација. Покрај тоа, кафезот на кучиња 32,5 ”x 21” x 25,5 ”може совршено да се вклопи во мал агол, што е многу погодно за простории со ограничени простори. 【Отстранлив почувствуван мат : 】 За да ја зголемите удобноста, куќата на кучиња доаѓа со пријатна почувствувана душек која нуди многу мек допир и е одвојување за лесно чистење. Покрај тоа, целата куќа за кучиња е поддржана од неколку прилагодливи влошки за нозе, така што добро е обезбеден пријатен простор за живеење со совршена стабилност. Design Дизајн на двојна врата : 】 Кафезот на кучињата е дизајниран со реверзибилна врата, нудејќи голема слобода да ја инсталирате на различни страни како ваш избор. Како и влезната врата, таа е составена и од армирани челични жици со празнини широки 1,5 ”, претставувајќи совршен отпор на џвакање и избегнувајќи кучињата да бидат заглавени. 【Одлична цврстина : 】 Направено од високо-одделение MDF, гајба за кучиња е многу издржлива за долгорочна употреба. Исто така, неговиот капацитет на оптоварување е подобрен за да се смести мало или средно куче со тежина помала од 110 bs. Одликувајќи се со брави во форма на L, можете да ги чувате вашите крзнени пријатели во кафезот без да трчате наоколу. 【Импресивна разноврсност : 】 Индустрискиот стил на мебел го прави гајба за кучиња совршено да се меша во различни домови, како што се дневна соба, спална соба или просторија за студии, додека игра различни улоги на различни места. Изводливо е да ја користите како кучиња, странична маса или ноќна ноќ. 【Собрание без кавга : 】 Водено од детална инструкција, можете лесно и брзо да ја завршите целата инсталација.

Параметри на производот

Слична стока